KONST / Litografier / Färglitografi 14666274
nr 1466 6274
Jan Zielecki
(f. 1949), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 62x53cm, yttermått inklusive ram: 80x69cm
Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:31:20
7/5 01:11:55